در حال انتقال به بانک ... processing...
processing...

آنلاین نسخه خود را بررسی کنید

داروخانه دکتر حکیم الهی با توجه به شرایط بیماران و همچنین صرفه جویی در وقت  و کاهش انتظار در داروخانه، برای اولین بار امکانی را فراهم آورده تا بیماران محترم بتوانند بصورت آنلاین داروهای نسخه خود را بررسی و از موجود و یا عدم موجود بودن آن در داروخانه اطلاع پیدا کنند.

 

نحوه کارکرد بررسی نسخه آنلاین

بیماران دارای نسخه تامین اجتماعی، خدمات درمانی و نیروهای مسلح

این افراد می توانند با انتخاب سازمان بیمه خود و درج کدملی، کد رهگیری و شماره همراه در این سامانه، نسخه خود را پیگیری نمایند، به این صورت که پس از وارد کردن این اطلاعات در اولین ساعت کاری کارشناسان ما نسخه را بررسی و به صورت پیامکی و یا تماس تلفنی، موجود و یا عدم موجود بودن آن در داروخانه را به اطلاع بیمار می رسانند، همچنین در صورت وجود نسخه کاغذی می توانند عکس آن را نیز به همراه اطلاعات آپلود نمایند.

کلیه بیماران دارای نسخه آزاد  ( نسخه کاغذی آزاد، بانک ها، سازمان ها، شرکت های خصوصی و ...)

پس از درج شماره همراه و همچنین آپلود عکس نسخه، کارشناسان ما نسخه را بررسی و به صورت پیامکی و یا تماس تلفنی، موجود و یا عدم موجود بودن آن در داروخانه را به اطلاع بیمار می رسانند

 


 * قابل توجه کلیه کاربران این سامانه

این سامانه صرفا جهت بررسی نسخه، اطلاع از موجود و یا عدم موجود بودن آن در داروخانه دکتر حکیم الهی می باشد. و با توجه به قوانین، به هیچ عنوان ارسال آن به صورت پیک و پست مقدور نمی باشد.

بیماران محترم می بایست پس از اطلاع از موجودی نسخه صرفا بصورت حضوری به آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، مجتمع قمرالدوله، داخل مجتمع، انتهای راهرو، داروخانه دکتر حکیم الهی مراجعه و نسخه خود را تحویل بگیرند.

همچنین کاربران می توانند جهت کاهش انتظار در داروخانه پس از ارسال اطلاعات با شماره همراه 09132032918 تماس گرفته و نسبت به آماده سازی نسخه موافقت خود را به اطلاع داروخانه برسانند.

ارسال نسخه

انتخاب نوع بیمه :

درصورت داشتن نسخه کاغذی ، بارگذاری فرمایید
user profile image

کلیه حقوق سایت Hakim24.ir متعلق به داروخانه آنلاین دکتر حکیم الهی بوده و محفوظ می‌باشد.